Компанія Mustard Seed готова інвестувати в SBI

Mustard Seed проводить конкурси у провідних університетах Європи та за її межами з метою пошуку та допомоги в реалізації нових бізнес-проектів, спрямованих на вирішення соціальних та екологічних проблем.

На разі Mustard Seed стає партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка в спільному прагненні розвивати соціально орієнтований бізнес.

Зазвичай учасникам конкурсу від Mustard Seed пропонується зняти 2-х хвилинне відео, в якому буде пояснена бізнес-модель їхньої ідеї. Після відбору фіналісти представлятимуть свої проекти на заходах Mustard Seed та матимуть шанс отримати інвестиції для реалізації своєї ідеї.

Проведення спільних конкурсів з Mustard Seed планується вже наприкінці 2015 року.