Фестиваль інновацій

За ініціативи Науково-дослідної частини,  Центру підтримки та розвитку інноваційного підприємництва «Каліфорнія в Україні» та Ради молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також з нагоди Міжнародного дня науки 2016 року

Запрошуємо Вас взяти участь у Фестивалі інновацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Участь у Фестивалі інновацій – це можливість для студентів, аспірантів та науковців реалізувати свої ідеї, обмінятись досвідом з колегами, отримати поради від відомих експертів, венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, а також залучити реальні інвестиції для реалізації проектів та стартапів.

У рамках Фестивалю інновацій відбудуться:

• Конкурс інноваційних проектів. Презентація проектів-фіналістів перед  представниками венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів відбудеться  в 329  аудиторії  Головного корпусу Університету (м. Київ, вул. Володимирська, 60) 17 листопада 2016 р.
  •  Конкурс стартап проектів. Презентація проектів-фіналістів перед представниками венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів відбудеться  в 31 аудиторії Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича  (м. Київ, вул. Володимирська, 58)   18 листопада 2016 р.
  • III Всеукраїнська  науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою:  перспективи міждисциплінарних досліджень» у 204 аудиторії Головного корпусу Університету (м. Київ, вул. Володимирська, 60) 17-18 листопада 2016 р.

До участі запрошуються вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які займаються  прикладними дослідженнями, мають інноваційні ідеї або готові стартапи, бажають їх реалізувати або розпочати свій власний бізнес.

Ключові дати:

30  вересня 2016 р. – закінчення реєстрації та подачі інноваційних проектів та стартапів на розгляд Науково-технічної ради Наукового парку. Перед фіналом  інноваційні проекти  проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами. 17 жовтня 2016 р. – учасники будуть повідомлені про результати рецензування та відбору проектів та стартапів.

24 жовтня 2016 р. – закінчення реєстрації та подачі матеріалів. Перед публікацією матеріали проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами.  28 жовтня 2016 р. – учасники будуть повідомлені про результати рецензування. Після прийняття матеріалів авторам необхідно сплатити організаційний внесок за вказаними у повідомленні реквізитами та надіслати копію документа про сплату на e-mail оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) Організаційний внесок за публікацію матеріалів  складає 100 грн. Програма та збірник матеріалів доповідей III Всеукраїнської  науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»  будуть вручені учасникам під час реєстрації. Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти на сайті  Ради Молодих Вчених Університету за адресою: http://rmn.knu.ua/

01033, м. Київ,  вул. Льва Толстого, 14а, кім. 12 (з 10.00 до 17.00)